Anasayfa   /   Sosyal Sorumluluk    /    Malatya - Nihat Tecdelioğlu Ortaokulu
Anasayfa    /    Sosyal Sorumluluk    /    Malatya - Nihat Tecdelioğlu Ortaokulu

Malatya - Nihat Tecdelioğlu Ortaokulu

Biz, ilimizin en önemli eğitim kurumlarından biri olmak için varız. Bu görevi bize içinde bulunduğumuz bu bölgenin her yönü ile kalkınmaya ilerlemeye olan ihtiyacı yüklemektedir. Biz, öğrencilerimizi, gelişimsel rehberlik anlayışı ile beden, zihin, ahlak ve milli, manevi duygu bakımından dengeli ve sağlıklı bir şekilde akademik başarıyı yakalamış, demokrasiyi içselleştiren, ülkesine bağlı, milli kültür ve değerlerini benimseyen, buradan hareketle evrensel değerlere katkı sunan, yaşam boyu öğrenmeyi esas alan, yaşam becerisi kazanmış, çağın ve geleceğin bireyleri olarak yetiştirmek için varız.

2011-2012 Eğitim Öğretim yılında okulumuz Beyaz Bayrak Ödülüne layık görülmüştür. 2011-2012 Eğitim Öğretim yılında Malatya Okuyor Kampanyası´nda ilk on okul arasındayız. 2012-2013 Eğitim Öğretim yılında 4(Dört) öğrencimiz Anadolu Lisesini kazanmıştır.

Kütüphane, Spor salonu, Fen Laboratuvarı ve BT(Bilgisayar) sınıfı bulunan okulumuz 19 derslikten oluşmaktadır.

2021 Telif Hakkı © Tecde Group Tüm hakları saklıdır.
Yasal Uyarılar

2021 Telif Hakkı © Tecde Group Tüm hakları saklıdır.

İnternet sitemizde performansı artırmak ve kullanıcı deneyiminizi geliştirmek için çerezler ve benzer araçlar kullanılmaktadır. Sitemizde gezinmeye devam ederek bu araçların kullanımını kabul etmiş sayılırsınız. Kullandığımız çerezler ve ayarlarınızı değiştirmek hakkında daha fazla bilgi için lütfen gizlilik tahhütnamesi bölümünü inceleyiniz.