Google+

Boğaziçi Bilgisayar Tic. ve San. A.Ş.

Bilgi Teknolojileri Sektörünün Öncüsü!

Kurulduğu 1984 yılından beri bilişim sektörünün en önemli şirketlerinden biri olan Boğaziçi Bilgisayar, bulunduğu sektörde gerçekleştirdiği ilkler ile sektörünün öncü firmalarından biri olmuştur. Bilişim sektörüne AIDATA markasını kazandıran Boğaziçi Bilgisayar, bu marka ile hem ilk yerli kişisel bilgisayarları Türk tüketicisinin kullanımına sunmuş, hem de teknoloji perakende zincir mağazacılık uygulamasını Türkiye' de ilk kez gerçekleştiren şirket olmuştur.

90'lı yılların 2. Yarısından itibaren tamamen dağıtıcı kimliği kazanan Boğaziçi Bilgisayar, yaptığı dağıtıcılık anlaşmaları ile AIDATA, ASUS, BROTHER, EPSON, GENIUS, LENOVO, PHILIPS, SEMPER, TUNÇMATİK, VENTO, CORSAIR, SANDISK, SILICON POWER, TP-LINK markalarını tüm Türkiye' ye başarılı bir şekilde dağıtmaktadır.
  • @/
Dağıtıcılığa başladığından beri pazarda bulunduğu yer itibariyle en güncel ve yenilikçi teknolojileri Türkiye pazarına ilk sunan firma olmayı amaçlayan Boğaziçi Bilgisayar, pazardaki bu öncülüğünü devam ettirmeyi amaçlamaktadır.

Tüm Türkiye' ye yayılmış dağıtıcı, bayi ve mağaza ağları ile Türk tüketicisini teknoloji ürünleri ile buluşturan Boğaziçi Bilgisayar, dağıtım süreçleri boyunca yapılan tüm operasyonlar esnasında kalite, titizlik, şeffaflık ve güven unsurlarını göz önünde bulundurarak iş ortakları için en uygun ve kazançlı olacak şekilde çalışmalarını sürdürmektedir.

Dün olduğu gibi yarın da Boğaziçi Bilgisayar ilkeleri doğrultusunda Türkiye' nin en köklü bilişim firmalarından biri olarak sektöre yön vermeyi amaçlamaktadır.
 
İstanbul Merkez
Esentepe Mah, Büyükdere Cad. Ercan Han No:121 B Blok Kat:8 Şişli / İstanbul – Türkiye
+90 (212) 331 10 00 +90 (212) 332 28 90 bilgi@bogazici.com.tr Kroki ve Yol Tarifi
Lojistik Merkezi
Ayazağa Mahallesi, Çakırlar Sokak No: 9 Sarıyer / İstanbul – Türkiye
+90 (212) 289 21 21 +90 (212) 332 28 90 bilgi@bogazici.com.tr Kroki ve Yol Tarifi